14 | 12 | 2019

lombard LSL   Клієнтом Ломбарду може бути

громадянин України або іншої країни, який законно перебуває на території України, який досяг 18-річчя, що має при собі паспорт або інший документ з фотографією, що засвідчує особу. Громадянину України необхідно надати свій ідентифікаційний номер.

Необхідною умовою надання кредиту є прийом в заставу майна, яке придбане законним способом.    Рекомендуємо перед підписанням документів:

  - Ознайомитися з Правилами надання послуг ломбардом, правами та обов'язками сторін за договором;
  - перевірити правильність заповнення виданих документів;
  - перевірити правильність опису заставного майна;
  - зберігати свої екземпляри документів і касові чеки до повного виконання зобов'язань.

    Кредити оформляються у всіх відділеннях ломбарду:

  - При оформленні договору клієнт вибирає максимально вигідний термін користування кредитом;
  - за користування грошовими коштами клієнт сплачує відсотки на користь ломбарду;
  - закладене майно залишається на відповідальному зберіганні ломбарду;
  - клієнт повертає отриманий кредит з відсотками по закінченню терміну і забирає своє майно, яке було у заставі на зберіганні.

  Продовжити термін дії договору можна після сплати відсотків тільки в тому відділенні нашого ломбарду, де ви закладали своє майно.   За умовами договору позичальник може отримати і повернути кредитні кошти в повному обсязі або частинами. У разі неповернення кредиту майно, залишене клієнтом, переходить у розпорядження ломбарду.   Повернення заставного майна відбувається після виконання зобов'язань в повному обсязі за наявності паспорта чи іншого документа що його заміняє. В окремих випадках повернення заставного майна можливе довіреній особі позичальника за наявності довіреності і документа, що посвідчує особу.    Йдучи назустріч нашим клієнтам, ми чекаємо оплати відсотків і погашення кредиту протягом 3 днів після закінчення терміну дії умов договору. Пам'ятайте, що в разі несвоєчасного погашення кредиту або сплати відсотків по ньому, ломбард нараховує пеню і відсотки за кожний день прострочення платежу.

Бажаємо успіхів та фінансового благополуччя!

 

Корисна інформація
Курсы валют Национального Банка Украины

Курс 1тр. унции золота по данным Национального Банка Украины Курс 1тр. унции серебра по данным Национального Банка Украины

курс доллара на сайте banker.ua
banker.ua