Пам'ятка клієнту

 

Клієнтом Ломбарду може бути:

громадянин України або іншої країни, який законно перебуває на території України, який досяг 18-річчя, що має при собі паспорт або інший документ з фотографією, що засвідчує особу. Громадянину України необхідно надати свій ідентифікаційний номер.

Необхідною умовою надання кредиту є прийом в заставу майна, яке придбане законним способом.    Рекомендуємо перед підписанням документів:

  - Ознайомитися з Правилами надання послуг ломбардом, правами та обов'язками сторін за договором;
  - перевірити правильність заповнення виданих документів;
  - перевірити правильність опису заставного майна;
  - зберігати свої екземпляри документів і касові чеки до повного виконання зобов'язань.

    Кредити оформляються у всіх відділеннях ломбарду:

  - При оформленні договору клієнт вибирає максимально вигідний термін користування кредитом;
  - за користування грошовими коштами клієнт сплачує відсотки на користь ломбарду;
  - закладене майно залишається на відповідальному зберіганні ломбарду;
  - клієнт повертає отриманий кредит з відсотками по закінченню терміну і забирає своє майно, яке було у заставі на зберіганні.


  Продовжити термін дії договору можна після сплати відсотків тільки в тому відділенні нашого ломбарду, де ви закладали своє майно.   За умовами договору позичальник може отримати і повернути кредитні кошти в повному обсязі або частинами. У разі неповернення кредиту майно, залишене клієнтом, переходить у розпорядження ломбарду.   Повернення заставного майна відбувається після виконання зобов'язань в повному обсязі за наявності паспорта чи іншого документа що його заміняє. В окремих випадках повернення заставного майна можливе довіреній особі позичальника за наявності довіреності і документа, що посвідчує особу.    Йдучи назустріч нашим клієнтам, ми чекаємо оплати відсотків і погашення кредиту протягом 3 днів після закінчення терміну дії умов договору. Пам'ятайте, що в разі несвоєчасного погашення кредиту або сплати відсотків по ньому, ломбард нараховує пеню і відсотки за кожний день прострочення платежу.

Бажаємо успіхів та фінансового благополуччя!