14 | 12 | 2019

 

Місія ломбарду - допомогти кожній людині, яка тимчасово опинився у скрутному грошовому становищі в конкретний час. Видаючи короткострокові кредити громадянам, ломбарди задовольняють насущні потреби різних верств населення, зменшуючи тим самим соціальну напруженість у суспільстві і сприяючи економічним шляхом підвищення платоспроможного попиту на товари і послуги. Цей шлях актуальний для економіки України в даний час.

Інтерес до діяльності ломбардів з боку населення визначається тим, що вони дають фінансову забезпеченість в умовах соціальної нестабільності суспільства. Такий інтерес до ломбардів виник не вчора і не сьогодні, а має глибоке коріння.

У тонкощах і нюансах банківських кредитів деколи не розберуться навіть фахівці. Існує безліч "законних" і не законних способів шахрайства в банківській сфері, якими і користуються деякі банкіри. Звичайно не всі, але досить багато, не попадіться на різні хитрощі - довести, що Вас обдурили буде досить важко, найбільше - неможливо. У ломбарді все простіше, швидше і прозоріше.

Історія лихварства йде в глибину декількох тисячоліть і має дуже давню історію. У Китаї такого роду установи існували більше трьох тисяч років тому. У середині століття перші Ломбардні будинки з'явилися в Італії в провінції з такою ж назвою Ломбардія. Звідти діяльність кредитних будинків перемістилася в Іспанію, потім у Францію, Бельгію, Польщу, Голландію, Англію. У цих країнах Ломбардні будинку організовує держава, що приносить йому чималий дохід.

Послугами ломбардів користувалися різні верстви населення в тому числі і знатні персони. Так Королева Іспанії Ізабелла, віддала в заставу свою діамантову корону, щоб на отримані гроші фінансувати подорож Колумба до Америки.

У Російській імперії Ломбарди (кредитні товариства; кредитні каси і т. Д.) Набули поширення з середини 18 століття і прийшли до нас з Польщі та Голландії. Ломбарди розвивалися і існували у вигляді казенних і приватних підприємств. Їх робота відбивалася в літературі і діяльність їх вважалася справою потрібним і звичайним. Згадаймо стару - процентщицу Достоєвського з «Злочину і покарання», «Петербурзькі таємниці» Крестовського або водевіль «Сватання гусара». За цим водевілю був знятий фільм за участю М. Боярського і Е. Кореневой.

У Харкові міський Ломбард був відкритий в 1890 році і проіснував до 1918 року. У радянські часи ломбарди існували як підрозділи Держбанку СРСР. У 1992 році в Україні з'явилися перші приватні Ломбарди. Наш "Ломбард ЛСЛ" був відкритий в 2006 році. 

Ломбарди як фінансові установи в даний час відповідають всім вимогам сучасного суспільства. Це високотехнологічні фінансові підприємства, обладнані з урахуванням вимог цього часу. Вони мають все необхідне для професійної роботи: електронні ваги, персональні комп'ютери, спеціалізовані комп'ютерні програми, інтернет, реєстратори розрахункових операцій, а за рівнем свого обслуговування ні в чому не поступаються іншим фінансовим установам. 

Обов'язковими умовами роботи будь-якого ломбарду є його законна, прозора і легальна діяльність, про що свідчить реєстрація в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг і обов'язкова наявність Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.  

 

lombard LSL

Корисна інформація
Курсы валют Национального Банка Украины

Курс 1тр. унции золота по данным Национального Банка Украины Курс 1тр. унции серебра по данным Национального Банка Украины

курс доллара на сайте banker.ua
banker.ua